Jdi na obsah Jdi na menu
 


10.7.2010 - závody agility ve Dvoře Králové

10. 7. 2010

Toto byly oficiální závody a tak jsem mohla startovat jen s Anetkou. A výsledky tedy nic moc. 10. místo v agility, 16. místo v jumpingu a disk ve zkouškách. A škoda těch zkoušek, ale Anetka se bohužel před startem do něčeho začichala na zemi. Bůh ví do čeho. No, v každém případě mi dalo dost práce to opustit a přimět ji, aby vůbec šla na parkúr. Na parkúru byla úplně mimo a stále hledala to, co předtím našla. Takže jsem to raději vzdala. Nemělo smysl ji pracně protahovat parkúrem, o který evidentně neměla zájem. Odešly jsme z parkúru a jí snad ani nedošlo, že na parkúru byla. Fakt úplně mimo. Škoda! Ale to je ta nevyzpytatelnost psa.

No a poslední závod, což byl jumping, tak to jsem zase perlila já. Celý den bylo neskutečné vedro a já jsem si lehla pěkně do trávy do stínu, kde bylo neskutečně příjemně. No a usnula jsem. A nejen to, probudila jsem se ve chvíli, kdy jsme zrovna my měli prohlídku. Úžasné! Parkúr jsem si sice stačila projít, ale moc jsem ho nevnímala. A za chvíli jsme startovaly. A Anetku jsem ještě musela vyvenčit. Teda pravda, Anetka běžela pěkně, odpočinutá. A kupodivu jsem parkúr ani nespletla. Dokonce jsem si myslela, že jsme zaběhly čistý běh, ale měly jsme jednu chybu, ani nevím kde.

 

Jinak ve Dvoře je prima studený potok, jen tam dost brzy mé holky a pes objevil, že je tam rýže s masem. Až jsem pro ně musela potokem dojít do míst, kde se vůbec dobře nechodilo. Pak mi bylo řečeno, že tam z kuchyně vyhazují jídlo. A opravdu, za chvíli jsem to sama viděla. Teda fakt nic moc...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář