Jdi na obsah Jdi na menu
 


9.-10.8.08 - Dvoudenní závody v Opatovicích

10. 8. 2008

 

Obrazek

ObrazekV Opatovicích jsme s Anetkou závodily už podruhé a tak prostředí dobře známe. Je tam bezva, že hned při prezenci každý dostane dárečky a tak nevyjde naprázdno ani ten, komu se zrovna moc nedařilo. Na druhou stranu zase nedávají za umístění ve zkouškách ani medaili. My jsme doteď byly 3x třetí, ale máme jen jednu medaili.

Tady jsou videa z našich nedělních běhů. YouTube ta videa dost zkreslilo, v originále jsou mnohem ostřejší. S tím ale, bohužel, nemůžu nic udělat.

1. nedělní běh - Jumping - bez umístění

2. nedělní běh - zkouška - 3. místo

3. nedělní běh - Open - 5. místo

 

Obrazek

Nám se dařilo docela dobře. V neděli jsme byly ve zkoušce třetí, takže máme poslední zkoušku do dvojek. Teď máme rok na to, abychom přešly. Není ale kam spěchat.

Obrazek

Víc mě ale těší to, že ze šesti běhů dohromady za celý víkend jsme měly 5 běhů čistých. ObrazekTo je krásné. Je vidět, že je Anetka spolehlivá a na závodech opravdu maká a snaží se. Taky jsem si z fotek všimla, že má obrovskou rezervu nad každou skočkou, proto je taky neshazuje. Určitě ji to tedy zpomaluje, ale běhy jsou díky tomu čisté. V sobotu jsme se diskly při zkoušce. Myslím si, že to bylo tím, že když jsem si Anetku před startem vzala do náruče, všimla si Buffky - pudlice od nás ze cvičáku, která startovala po nás. ObrazekByla od nás dost daleko, ale i tak na ni Aneta začala štěkat, protože se zrovna nemilují. A pak tři překážky běžela strašně pomalu, byla naprosto nesoustředěná. No a pak skočila, co neměla. Ani si zpětně nedokážu moc vybavit, kterou skočku to vlastně skočila. No, běh jsme si doběhly a už v pohodě, ale nebylo to nic platné. Takže kromě tohoto disku jsme o víkendu měly všechny běhy čisté.

Obrazek

Nejvíc mě ale těší to, že jsme v neděli v Open byly páté. Žádná cena za to není, ale je to první lepší umístění mezi dvojkami a trojkami. Tam prostě startují všichni ze všech kategorií, takže je daleko náročnější se tam umístit. Toto platí pro Jumping a Open. V těchto kategoriích se taky vyhrávají poháry. Takže až domů budeme nosit poháry, tak budu opravdu spokojená.

Obrazek

Dva běhy z neděle by měly být natočené videokamerou. Jakmile je budu mít, tak tady na ně dám odkazy. Ještě jsem je ani já neviděla. Jsem na ně zvědavá. Zároveň taky ale vím, že budu dost zděšená. On ten pohled na sebe sama je vždycky hrozný. Později si každý zvykne, ale poprvé je to určitě šok.

 

No, a tady je naše vyhlášení, které jsme málem zmeškaly!!

Obrazek

Kupovala jsem Anetce dobrůtky ve Zverimexu a protože bylo dost dlouho zavřený, tak jsme z něj vyšly a zrovna nás vyhlašovaly! Rozběhla jsem se a naštěstí Anetka bez voďáku taky, takže jsme to nakonec stihly. A docela se to i hodilo, protože v tašce toho pro Anetku moc nebylo a tak jsem jí to mohla dobře zakamuflovat s dobrůtkami ze Zverimexu. A jak je z fotky vidět, už si moc dobře zvykla, že v té tašce se dostávají nějaké dobrůtky pro ní.

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář