Jdi na obsah Jdi na menu
 


17.7.2010 - Národní výstava v Mladé Boleslavi

17. 7. 2010

Vystavovala jsem jen Penny, protože Liního nemám ještě tak dlouho a tak jsem ho nemohla přihlásit. Byl tam skvělý rozhodčí Kubík, který si udržel humor až do konce, a to tedy v neuvěřitelných podmínkách. Celý den mělo pršet a při příjezdu do Mladé Boleslavi to tak taky vypadalo. Jenže ouha. O 30 km dál byla bouřka, ale v Mladé Boleslavi bylo celý den strašně dusno. A my jsme ještě k tomu byli v hale. A v šílené hale, vlastně něco jako letecký hangár - něco jako stan - s průhledným stropem. Sice tam pustili větráky, ale bylo tam fakt příšerně. Chudáci psi, chudáci vystavovatelé a hlavně chudáci rozhodčí, kteří tam museli být po celou dobu.

Nám se tedy toto utrpení vyplatilo. Získali jsme CACe v mezitřídě, kde bylo nejvíc psů, tj. 11 fen. Vypadá to, že to obrovské množství fen se teď z mladých stěhuje do mezitřídy. Souboj byl hodně napínavý mezi Penny a Fabiane Dany Švábové. Rozhodčí nás dvě nechal dlouho chodit, pak zase do výstavního postoje, zase chodit, zase výstavní postoj. Kolem kruhu to vřelo a bylo to fakt napínavé. Fabiane byla voděna profesionální handlerkou, ale myslím, že jsem se vůbec nenechala zahanbit. Nakonec z tohoto souboje vyšla Penny vítězně!!

A nejen to, ještě získala titul Národní vítěz!! Šikulka Penny, však se taky v kruhu chová čím dál profesionálněji. A vzhledem k tomu, že máme pracovní certifikát, tak nám v r. 2011 stačí získat 1x CAC a máme českého šampiona!! 

 

 

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář